+420 731 078 024 obchod@horsthermann.cz

Rozvaděče a CNC zpracování plechů

Historie

Divize rozvaděče společnosti HorstHermann, s.r.o. byla založena v roce 2008 za účelem poskytování dodavatelských a montážních služeb v oblasti výroby elektrorozvaděčů a CNC zpracování plechů.

Hlavní činnosti firmy je přesné zpracování jakostních plechů na moderních CNC strojích a návazné práce svařováním, broušením a lakováním a případně doplněné o montáž přístrojové náplně elektrorozvaděčů malého a nízkého napětí.

Část produkce tvoří zakázková výroba, ve které se naplno využívá technologické vybavení a zkušenosti pracovníků.

Filosofie

Jelikož společnost Horst Hermann, s.r.o. je výrobní společnosti, naším cílem je navrhovat a vyrábětstojina 3 ippnové produkty, které poskytnou kvalitní a dlouhodobé řešení požadavků a potřeb zákazníků co do funkčnosti, designu, aplikace, montáže, speciálních řešení na míru při přijatelných cenách a vysoké kvalitě.

Všechny naše stávající výrobky jsou výsledkem vlastní tvůrčí činnosti. Jako další vývojový krok nutný k dosažení kvalitnějších řešení stále zvyšujících se nároků trhu jsme zavedli tzv. „Inovační office“, jehož cílem je přizvat stávající i potenciální zákazníky a podílet se na tvorbě nových produktů a dosažení dokonalosti finálního výrobku.

Touto cestou se snažíme neustále budovat flexibilní a zákaznicky orientovanou společnost se zaměřením na vzájemnou důvěru a komunikaci.