+420 731 078 024 obchod@horsthermann.cz

rozvodnice nerezové

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Nerezový rozvaděč na míru J.R (2)

 Nástěnná rozvodnice nerezová

Nástěnné rozvodnice ve standardním provedení jsou elektrickým zařízením menších rozměrů, určené k umístění přístrojů a dalších prvků přístrojového a ovládacího vybavení. Jsou vyráběny  v krytí IP 54.

Rozvodnice jsou zhotoveny podle IEC ČSN 35 7107.

Rozvodnice RNSN  lze  dodat prázdné, s  požadovanými úpravami dle  předaných podkladů nebo s přístrojovým vybavením dle přání zákazníka .

Konstrukce rozvodniceBez názvu
Rozvodnice jsou tvořeny samonosnou konstrukcí, svařovanou z nerezového plechu tloušťky 1,5 mm. Dveřní otvor je opatřen obtokovým žlábkem, na který po celém obvodu dosedá pryžové těsnění.

Dveře jsou z nerezového plechu, tloušťky 1,5 mm. Mohou být jednokřídlé (standardně do šířky 1000 mm) nebo dvoukřídlé, pravé nebo levé s jedním jazýčkovým zámkem   kombi,   na   přání   EMKA   D5   nebo   zámek motýlkový EMKA na fabkový klíč (od výšky 500 mm jsou tyto zámky dva). Dveře mohou být rovněž opatřeny skleněným   průhledem,   lepeným   nebo   usazeným   v těsnění EMKA ( typ „RP“ ) .

 

Na přání zákazníka lze zhotovit odnímatelné kryty pro přívod a vývod kabelů, které se šroubují  do otvorů  v horní, spodní, zadní nebo boční části rozvodnice.

Skříňka je opatřená zemnícími šrouby. Uchycení rozvodnice do stěny je provedeno čtyřmi šrouby ( kotvící otvory uvnitř rozvodnice o Ø 10 mm)

Součástí skříně je montážní panel tloušťky 2,5 mm, zhotovený z pozinkovaného plechu.  Na přání zákazníka lze dodat rozvodnice i v provedení stupnice  RAL.

Nástěnné rozvodnice splňují požadavky technických předpisů a výrobce zaručuje shodu všech výrobků uvedeného typu, uváděných na trh, s technickou dokumentací a požadavky příslušného nařízení vlády.

Rozvodnice nástěnná s krytím IP 54

Dveře  – jednokřídlé (na přání i dvoukřídlé).

 Skříň – nerezová,svařená, kotvící otvory Ø 10 mm

  • – jeden nebo dva zámky ( kombi, EMKA …)
  • – těsnící pěnová pryž 15 x 10 mm po celém obvodu
  • – v případě typu RNSN-S  je sklo (dvouvrstvé 6 mm nebo kalené 4 mm) lepené nebo usazené v těsnění.

Povrchová úprava –  Na přání zákazníka lze dodat rozvodnice i v provedení stupnice  RAL

Montážní panel            – pozink plech tloušťka 2,5 mm

MP

 

rozměry skříní

  • Š – šířka rozvodnice
  • V – výška rozvodnic
  • H – hloubka rozvodnice

Pozn.     Rozměry Š a V jsou vnitřní, skutečná šířka a výška rozvodnice je o 3 mm větší. Použitelná hloubka je H-17 mm. Na přání zákazníka zhotovíme i rozvodnice atypických rozměrů.

Rozvodnice nástěnná s krytím IP 65

Tyto rozvodnice jsou konstrukčně stejné jako IP 54 .Rozdíl je v těsnění ,kde těsnící pěnová pryž 15 x 10 mm po celém obvodu je nahrazena těsněním litým se zvětšeným  odtokovým žlábkem po obvodu.